Witajcie!

Kilka postów temu podzieliliśmy się z Wami naszymi radami jak możemy trenować przed telewizorem i jakie ćwiczenia wtedy wykonywać.

Dzisiaj przedstawimy Wam pierwszą część, w której zaproponujemy kilka innych propozycji ruchu. Ćwiczenia te nie są skomplikowane a możemy przy nim spalić trochę kalorii.

Pierwszym ze sposobów będą schody. Tak jeżeli w swoim blogu posiadacie i windę i schody, zdecydujcie się na tą drugą opcję. Wyjdzie Wam to na zdrowie a trzeba wspomnieć, że wchodzenie po schodach pozytywnie wpływa na pośladki.

Kolejną opcją są niedługie, ale intensywne spacery. Znajdźmy pół godzinki w ciągu dnia, aby wyjść z domu i pospacerować. Jeżeli i na to nie macie czasu to wracając z pracy/ szkoły wysiądźcie 2 przystanki przed domem i przejdźcie ten kawałek na nogach.

Świetną okazją do spalania kalorii będzie gra w kręgle. Połączymy przy tym przyjemne z pożytecznym – spotkanie z przyjaciółmi razem z ruchem.

Ostatnim sposobem jest koszenie trawy. To konieczność osób, które posiadają część swojego podwórka. Nie jest to aktywność, którą będziemy wykonywać codziennie, ale kiedy już raz na jakiś czas się za to zabierzemy z pewnością przysporzy nam to mnóstwo radości.

Na dziś to tyle, już wkrótce kolejna dawka propozycji aktywności dla leniuchów.