Cześć!

W Naszej aplikacji pokazujemy Wam przepisy, które możemy zrobić szybko i za niewielką cenę. Dzisiaj chcielibyśmy dać Wam kilka naszych innych rad dotyczących zaoszczędzenia czasu. Dobre zorganizowanie i przestrzeganie wskazówek, o których będziemy pisać za chwilę, pozwolą Wam nam idealne rozplanowanie przez co ograniczymy narzekanie na brak czasu do minimum.  Dobre zarządzanie swoim czasem jest gwarancją sukcesu! 😉

Pierwszą radą może być planowanie Naszego dnia rano, bądź wieczór wcześniej. Jeżeli rozpiszemy wszystkie rzeczy jakie mamy do zrobienia i rozpiszemy je na konkretne godziny to z pewnością po pewnym czasie zauważymy zależność, że zaczęliśmy robić dziennie stosunkowo więcej rzeczy. Tutaj potwierdza się słynna reguła, że im mniej mamy czasu tym więcej rzeczy zrobimy.

Drugą ważną sprawą jest ustalenie priorytetów swoich zadań. Zacznijmy od rzeczy najważniejszych, niecierpiących zwłoki i kolejno przechodźmy do tym mniej istotnych. Mamy wtedy pod kontrolą nasze wszystkie zadania i obowiązki. Nie musimy martwić się, że nie zdążymy z deadlinami.

clock-650753_1280

Kolejną radą może być pozbycie się rozpraszaczy, gdy rozpoczynamy jakąś ważną czynność. Co może być takim „rozpraszaczem”: telefon, komputer, ale również rozgadany znajomy obok Ciebie 😉  Pamiętaj, że im szybciej skończysz daną czynność będziesz mógł przejść do następnej albo zrobić chwilę przerwy jeżeli dokładnie zaplanowałeś czasowo dane zadania.

Jeżeli stopniowo będziecie wdrażać te zasady w swoje życie to duże prawdopodobieństwo, że Wasze problemy z brakiem czasu zminimalizują się.

A Wy stosujecie, którą z tych rad? A może właśnie wprowadzicie, którąś z nich, pochwalcie się w komentarzach!